Birimimizde Hukuk Müşaviri Vekili olarak görev yaparken emekliye ayrılan Av. Bülent ARSLAN için 08.12.2006 tarihinde Sosyal Tesislerde yapılan veda gecesi samimi görüntülere sahne oldu.
 
               Yüzü aşkın  konuğun katılımıyla gerçekleşen gecede plaket, hizmet belgesi ve Üniversitemiz personelimizin aldığı hediye saat Rektör Prof. Dr. Atilla KILIÇ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut ACIMIŞ, Eski Rektör Yardımcılarından Prof. DR. Ali GÜLER eliyle  Bülent ARSLAN'a verildi. 

 

                                  Av. Murat Fehmi PINAR, selefi Av. Bülent ARSLAN'ın mesleki geçmişini özetlediği açılış konuşmasında "Bülent ARSLAN'ı  tek bir kelimeyle özetlemek gerekirse 'Beyefendi' kelimesi kafi gelecektir." dedi. Bülent ARSLAN veda konuşmasında Üniversiteyi ailesi gibi gördüğünü, herkese teşekkür ettiğini, mutlu ayrıldığını ifade ederken duygularını gizleyemedi.   Plaketi vermesinden önce bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Atilla KILIÇ,  "Bülent ARSLAN'a katkılarından dolayı teşekkür ettiğini, başarılar dilediğini" ifade etti.  Prof. Dr. Ali GÜLER uzun yıllar birlikte çalıştıkları Bülent ARSLAN'a mutluluk ve başarı dileklerini iletti ve gecenin ilerleyen saatlerinde geceye bir türkü ile renk kattı. 
Powered by Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2016